Kroplówka odtruwająca po narkotykach detoks - Clinic4U

Detoks narkotykowy

Odtrucie po narkotykach, maksymalne ograniczenie konsekwencji wycofania narkotyku tzn. bolesnych fizycznych i psychicznych objawów, które następują po wycofaniu zażywania narkotyku.

Odpowiednio dobrane środki przeciwbólowe, przeciwwymiotne, witaminy i minerały podane w postaci wlewów dożylnych, eliminują skutki spożycia narkotyków oraz uzupełniają niedobory składników odżywczych w organizmie.
Dzięki 100% wchłanialności taka droga podania działa zdecydowanie szybciej i skuteczniej niż tabletki.
Cena uzależniona od stanu pacjenta i lokalizacji.
Zadzwoń i umów się już teraz.

Dojazd do klienta nawet w 30 minut.

DLA KOGO DETOKS NARKOTYKOWY?
Dożylne podanie kroplówki detoksykującej po narkotykach polecamy klientom, którzy:
  • nadużyli spożycie narkotyków
  • nie mogą poradzić sobie z wyjściem z nałogu

Głównym zadaniem detoksykacji po narkotykach i substancjach psychoaktywnych, jest maksymalne ograniczenie konsekwencji wycofania narkotyku tzn. bolesnych fizycznych i psychicznych objawów, które następują po wycofaniu zażywania narkotyku. Zalicza się do nich: bóle całego ciała, drżenia, apatia, nadwrażliwość, psychozy, pobudzenie zaburzenia snu, wymioty, drgawki. Odpowiednio dobrane leki pomogą przetrwać najgorszy okres i w dużym stopniu przyczynić się do łagodnego odstawienia niechcianych substancji.

Całodobowa pomoc i dojazd do pacjenta nawet w 30 minut.

Nasz specjalista medyczny w formie kroplówki uzupełni w Twoim organizmie płyny oraz elektrolity, poda niezbędne witaminy a także antyoksydanty. Odtrucie po narkotykach to zabieg, który trwa około 60 minut lub dłużej, w zależności od stanu zdrowia klienta i ilości potrzebnych płynów.

Zadzwoń i umów wizytę