Kroplówka na migrenę Clinic4U

Kroplówka na migrenę

Ulga w bólu migrenowym jak i menstruacyjnym, odzyskanie prawidłowego funkcjonowania organizmu, uzupełnienie niedoborów witamin i mikroelementów, relaksacja.

Dzięki 100% wchłanialności taka droga podania działa zdecydowanie szybciej i skuteczniej niż tabletki przeciwbólowe.

Zadzwoń i umów wizytę

DLA KOGO KROPLÓWKA NA MIGRENĘ?
Dożylne podanie kroplówki na migrenę polecamy pacjentom, którzy cierpią na:
  • ataki migreny
  • migreny z aurą
  • silne bóle głowy uniemożliwiające normalne funkcjonowanie
  • bóle głowy o charakterze pulsującym
  • nadwrażliwość na bodźce
  • drętwienie ciała
  • zaburzenia widzenia i mowy

Poza środkami przeciwbólowymi, najlepszym rozwiązaniem na silne bóle głowy i migreny jest suplementacja odpowiednimi składnikami odżywczymi, witaminami i minerałami. Ból migrenowy potrafi dopaść w najmniej oczekiwanym momencie, często uniemożliwiając prawidłowe funkcjonowanie. Im szybciej zareagujesz na narastający ból, tym lepiej. Odpowiednio dobrane środki przeciwbólowe, przeciwwymiotne, witaminy i minerały podane w postaci wlewów dożylnych, eliminują ból oraz uzupełniają niedobory składników odżywczych w organizmie.

Całodobowa pomoc i dojazd do Klienta nawet w 30 minut.

Większość osób cierpiących na migrenę posiada deficyty witamin i makroelementów. Skutkuje to zaburzeniem pracy komórek nerwowych i wystąpieniem nieodpowiedniej cyrkulacji krwi dostarczanej do komórek mózgowych, czego następstwem jest migrena. Odpowiednio dobrane w kroplówce składniki odżywcze przynoszą ulgę pod kątem natężenia bólu, ale również zmniejszają czas jego trwania oraz częstotliwość ataków.

Dla stałych Klientów przygotowaliśmy pakiety:

5 kroplówek: PIĄTA 50% TANIEJ

10 kroplówek: DZIESIĄTA GRATIS!