Kroplówka URODA na skórę włosy i paznokcie - Clinic4U

Kroplówka na skórę, włosy i paznokcie

Jędrna skóra, lśniące włosy i mocne paznokcie. Regeneruje skórę, zatrzymuje procesy starzenia, usuwa wolne rodniki. Odbudowuje i wzmacnia strukturę włosa, utwardza paznokcie, nawilża skórę oraz zapewnia jej promienny i zdrowy wygląd.

Dzięki 100% wchłanialności taka droga podania działa zdecydowanie szybciej i skuteczniej niż suplementacja doustna czy kremy nakładane na skórę.

Zadzwoń i umów wizytę

DLA KOGO KROPLÓWKA NA SKÓRĘ, WŁOSY I PAZNOKCIE?
Dożylne podanie kroplówki na skórę, włosy i paznokcie polecamy pacjentkom, które cierpią na:
  • słabe i wypadające włosy
  • łamliwe i kruche paznokcie
  • brak jędrności skóry
  • drobne zmarszczki i bruzdy
  • oznaki starzenia się (suchą, zmęczoną skórę pozbawioną sprężystości i blasku)
  • po zabiegach kosmetycznych (np. mezoterapia igłowa/bezigłowa, osocze) w celu intensyfikacji efektów zabiegu

Kroplówka URODA dostarcza do organizmu m.in. kompleks witamin B i C oraz minerałów, niezbędnych do regeneracji skóry, zatrzymania procesów starzenia i usuwania wolnych rodników. Kompleks witamin B odbudowuje strukturę włosa, wzmacnia je, zahamowuje wypadanie włosów i pobudza ich odrost. Kroplówka daje efekt nawilżenia skóry, spłycenia zmarszczek oraz promiennego i zdrowego wyglądu skóry.

Całodobowa pomoc i dojazd do Klienta nawet w 30 minut.

Często uczucie osłabienia i zmęczenia spowodowane jest brakiem witamin. Zamiast sięgać codziennie po garść tabletek, których składniki wchłaniają się tylko w 10-30%, możesz skorzystaj z kroplówki witaminowej. Regularne wlewy (już nawet 2 razy w miesiącu) spowodują szybko odczuwalne efekty. Ponieważ suplementy w tej postaci podawane są bezpośrednio do krwiobiegu, ich dobroczynne działanie odczuwalne jest natychmiast.

Dzięki kroplówce URODA Twoja skóra odzyska dawną sprężystość i blask, stanie się jędrna i doskonale nawilżona oraz dogłębnie odżywiona. Ta popularna wśród gwiazd Hollywood metoda dynamicznie trafiła do Polski i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem kobiet, które chcą zadbać o siebie w szczególny sposób.

 

Dla stałych Klientów przygotowaliśmy pakiety:

5 kroplówek: PIĄTA 50% TANIEJ

10 kroplówek: DZIESIĄTA GRATIS!