Kroplówka nawadniająca - Clinic4U

Kroplówka nawadniająca

Pobudza krążenie krwi w naczyniach krwionośnych, nawilża skórę i błony śluzowe, normalizuje gospodarkę wodno - elektrolitową, przywraca siłę, koncentrację i jasność umysłu.

To specjalnie opracowany preparat złożony z płynu oraz elektrolitów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Podany w formie dożylnej, pozwala szybko i skutecznie uzupełnić poziom tych składników.

Zadzwoń i umów wizytę

DLA KOGO KROPLÓWKA NAWADNIAJĄCA?
Dożylne podanie kroplówki nawadniającej polecamy pacjentom:
  • po dużym wysiłku fizycznym obarczonym zwiększoną potliwością,
  • po przebytych stanach biegunkowych/wymiotnych
  • po chorobach z występowaniem wysokich temperatur,
  • przy małej podaży płynów drogą doustną,
  • przy osłabieniu z bólami głowy
  • odczuwającym spadek energii

Woda stanowi około 70% naszego ciała. Nieustannie usuwamy ją z organizmu pocąc się, oddychając i oddając mocz. Jeśli jej nie uzupełnimy, zaczynamy odczuwać objawy typowe dla odwodnienia: suchość w ustach i silne pragnienie, zawroty lub ból głowy, suchość skóry oraz błon śluzowych, zaparcia, a w skrajnych przypadkach także zbyt małą ilość lub wręcz zaprzestanie wydalania moczu.

Całodobowa pomoc i dojazd do Klienta nawet w 30 minut.

Kroplówka nawadniająca to specjalnie opracowany preparat złożony z płynu oraz elektrolitów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Podany w formie dożylnej, pozwala szybko i skutecznie uzupełnić poziom tych składników. Dzięki podaniu kroplówki nawadniającej natychmiastowo powraca siła, koncentracja i jasność umysłu. Normalizuje się również gospodarka wodno - elektrolitowa, pobudza krążenie krwi w naczyniach krwionośnych, błony śluzowe i skóra są nawilżone a Ty znów możesz się cieszyć dobrym samopoczuciem.

 

Dla stałych Klientów przygotowaliśmy pakiety:

5 kroplówek: PIĄTA 50% TANIEJ

10 kroplówek: DZIESIĄTA GRATIS!