Kroplówka regenerująca - Clinic4U

Kroplówka regenerująca

Niweluje uczucie zmęczenia, dodaje energii, pomaga osiągnąć maksymalną wydajność, przywraca siły witalne np. po przebytej chorobie.

Zapewnia szybką i skuteczną regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym, wyczerpujących treningach, w długotrwałym stresie i przemęczeniu. Zwiększa wydolność fizyczną.

Zadzwoń i umów wizytę

DLA KOGO KROPLÓWKA REGENERUJĄCA?
Dożylne podanie kroplówki regenerującej polecamy pacjentom:
  • ze spadkiem formy i motywacji
  • na dietach redukcyjnych
  • odczuwającym chroniczne zmęczenie i stres
  • uprawiającym sport w celu zwiększenia wydolności fizycznej
  • odczuwającym wypalenie zawodowe
  • z chorobami wirusowymi i bakteryjnymi

Obecny styl życia, chroniczny stres, aktywność fizyczna czy pośpiech naraża komórki naszego organizmu na stres oksydacyjny. Spowodowany jest on wolnymi rodnikami, które powodują ich uszkodzenia i przyspieszenie procesów starzeniowych oraz katabolicznych. Dzięki kroplówce regenerującej Clinic4U organizm jest w stanie znacząco zregenerować swoje komórki oraz poprawiać metabolizm.

Całodobowa pomoc i dojazd do Klienta nawet w 30 minut.

Skład kroplówki został tak opracowany, aby zapewnić szybką i skuteczną regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym, wyczerpujących treningach, w długotrwałym stresie i przemęczeniu. Sprawdzi się także w okresie rekonwalescencji, na przykład po przebytej chorobie.

Niemal zaraz po wlewie odczujesz szybkie i długotrwałe działanie składników. Jest to niezbędna część suplementacji osób żyjących w ciągłym biegu i nie mających wystarczającej ilości czasu na sen. Taki zestaw substancji odżywczych podany w formie wlewu zapobiega zakwasom, niweluje uczucie zmęczenia oraz dodaje energii do działania. Dzięki temu, że substancje wprowadzane są do organizmu dożylnie, możliwa jest ich 100% absorbcja, nieosiągalna dla innych metod podawania (np. doustnej).

 

Dla stałych Klientów przygotowaliśmy pakiety:

5 kroplówek: PIĄTA 50% TANIEJ

10 kroplówek: DZIESIĄTA GRATIS!