Detoks alkoholowy

Odtrucie po alkoholu, wyjście z ciągu alkoholowego, postawienie na nogi po mocno zakrapianej imprezie.

Odpowiednio dobrane środki przeciwbólowe, przeciwwymiotne, witaminy i minerały podane w postaci wlewów dożylnych, eliminują skutki nadmiernego spożycia alkoholu oraz uzupełniają niedobory składników odżywczych w organizmie.
Dzięki 100% wchłanialności taka droga podania działa zdecydowanie szybciej i skuteczniej niż tabletki czy inne domowe metody leczenia kaca.
Cena uzależniona od stanu pacjenta i lokalizacji.
Zadzwoń i umów się już teraz.

Zadzwoń i umów wizytę

DLA KOGO DETOKS ALKOHOLOWY?
Dożylne podanie kroplówki detoksykującej po alkoholu polecamy pacjentom, którzy:
  • nadużyli alkoholu na dobrze zakrapianej imprezie
  • chcą wyjść z ciągu alkoholowego
  • przygotowują się do "zaszycia" (implantacji Esperalu)

Typowe dolegliwości wynikające ze spożycia alkoholu to: ból głowy, rozdrażnienie światłowstręt, silne pragnienie, wrażliwość na hałas, drżenie mięśni, kołatanie serca, nudności i ogólnie złe samopoczucie. Przyczyną jest nadmiar alkoholu, który powoduje wiele zaburzeń w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Jedną z nich jest obniżenie stężenia ważnych substancji: potasu, wapnia, magnezu i fosforanów. Dodatkowo zmniejszeniu ulega poziom cukru (glukozy) we krwi.

W takich sytuacjach kroplówka detoksykacyjna sprawdza się najlepiej. Dożylne podanie utraconych substancji bardzo szybko stawia na nogi oraz niweluje do minimum uciążliwe skutki nadmiaru spożytego alkoholu. Pozwala już po kilku godzinach przywrócić pełną sprawności fizyczną i umysłową.

Całodobowa pomoc i dojazd do pacjenta nawet w 30 minut.

Nasz specjalista medyczny w formie kroplówki uzupełni w Twoim organizmie płyny oraz elektrolity, poda niezbędne witaminy a także antyoksydanty. Odtrucie po alkoholu to zabieg, który trwa około 60 minut lub dłużej, w zależności od stanu zdrowia klienta i ilości potrzebnych płynów. Detoks pomaga zwalczyć uciążliwe dolegliwości takie jak: bóle, nudności, bezsenność, drżenia i wymioty.

Zadzwoń i umów wizytę