Profesjonalna i kompleksowa opieka naszych doświadczonych pielęgniarek. Usługi pielęgniarskie realizujemy również poza gabinetem Clinic4U, w domu pacjenta lub w innym wskazanym miejscu pobytu. Zestaw podstawowych usług wraz z cenami znajduje się poniżej. Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi, skontaktuj się z nami.

 

Cennik podstawowych usług pielęgniarskich


Cena: 30 zł

Usługa zawiera pobranie materiału (krew, wymaz) na wybrane badania analityczne i dostarczenie go do punktu diagnostycznego. Dzięki współpracy z laboratorium diagnostycznym oferujemy około 2500 badań. Wyniki dostępne są dla pacjenta online najczęściej w ciągu 24 godzin (zależy to od rodzaju badania). Do pobrania należy doliczyć koszt badania - wg cennika.

Cena: od 30 zł

Wykonujemy pomiary m.in. ciśnienia tętniczego, temperatury ciała, poziomu glikemii, cholesterolu.

Cena: od 70 zł

Konsultacja specjalistyczna w gabinecie Clinic4U lub wizyta pielęgniarki w domu pacjenta, m.in. mierzymy ciśnienie, poziom glikemii, temperaturę.

Cena: 100 zł

Cewnikowanie na materiale powierzonym przez pacjenta. W przypadku nie posiadania własnego zestawu do cewnikowania, obowiązuje dopłata - do ustalenia w zależności od rodzaju cewnika. Usługa trwa około godziny.

Cena: od 50 zł

Wykonujemy iniekcje dożylne, podskórne oraz domięśniowe. Do wykonania zastrzyku wymagane jest zlecenie lekarskie na podanie danego leku.

Cena: 70 zł

Do tej usługi wymagane jest zlecenie lekarskie na podpięcie kroplówki oraz Pacjent powinien mieć już wykupiony lek na czas wizyty.

Oferujemy także zestawy kroplówek z oferty Clinic4U.

Cena: 70 zł

Bezbolesne zdejmowanie szwów po zabiegach.

Cena: 50 zł

Założenie i wymiana opatrunków specjalistycznych na odleżyny i trudno gojące się rany. Usługa realizowana jest na materiale powierzonym przez Pacjenta. Zmiana opatrunków zarówno dużych i małych.

Cena: 100 zł

Wykonujemy założenie sondy żołądkowej (zgłębnika do żołądka)  pacjentom, którzy mają problem z przyjmowaniem pokarmów w sposób tradycyjny. Karmienie pacjenta odbywa się przez sondę założoną  bezpośrednio do żołądka. Pielęgniarka po założeniu sondy udzieli instrukcji jak bezpiecznie podawać choremu posiłek lub leki przez sondę.

Cena: 60 zł

Założenie wenflonu na materiale dostarczonym przez pacjenta. W przypadku braku materiału obowiązuje dopłata 10 zł.

Cena: 50 zł

 

  • Dojazd do pacjenta: tak
  • Dostępność: 24/7
  • Dyskrecja: 100%

Zadzwoń i umów wizytę